You are here

29.12.2010 ShockolaD пропонує зустріти «Щедрий вечір з добрим джазом»

Вперше в Україні з’явився альбом колядок та щедрівок у джазовому аранжуванні. На такий крок пішов львівський джазовий гурт ShockolaD, записавши диск «Щедрий вечір з добрим джазом». Різдвяна концерт-презентація альбому відбудеться 8 січня у Львівській філармонії. З ShockolaDом колядуватимуть їхні друзі з України та Польщі: Міхал Ярос, Остап Костюк, Кароліна Беїмчик, Сергій Федорчук та Конрад Землер.

 
«Ідея записати колядки та щедрівки у джазовому звучанні виношувалась упродовж двох років, – розповіла «Леополісу» учасниця гурту ShockolaD Анастасія Литвинюк. – Реалізувати задум допомогло Мистецьке об’єднання «Дзиґа». Для запису обрали львівську студію «FONiЯ records», яка за якістю нічим не поступається польським студіям, де ми досі записувались. Репертуар для альбому підбирали всі учасники гурту. Дехто наполягав на своїх улюблених колядках дитинства, хтось пригадував ті, що наспівувала колись бабуся. Це вже третя наша платівка, що базується на народній творчості. Автентичні українські пісні чудово кладуться на джаз. Від них б’є енергетика».

«До альбому «Щедрий вечір з добрим джазом» увійшло 11 святкових пісень. Є композиції, які виконують діти, – додав барабанщик Ігор Гнидин. – Запис здійснювався без творчих мук. Перш за все, тому, що у гурті з’явилась свіжа кров. До вокалістки Дани Винницької додалася молода талановита співачка Іванка Червінська. Також є новий саксофоніст Михайло Балог, новий басист Андрій Кохан і контрабасист Сергій Федорчук».

Інна КОРЧУК 

 

http://www.wz.lviv.ua/articles/88728

© Shockolad
All rights reserved.