Мови

Ви є тут

11.01.2012 "У Луцьку щедрували по-джазовому"

Концерт «Щедрий вечір з добрим джазом» у Луцьку 11 січня зібрав повну залу поціновувачів якісної музики, а також любителів різдвяних мотивів, які цього разу були також вміло підлаштовані під джаз.

Дійство відбулося у стінах Волинського обласного театру ляльок.

Ще до початку концерту вхід у театр закрили, мовляв, у середині вже немає місць. Тому багато охочих так і не змогли послухати улюблену музику наживо.

Організатор концерту Олег Баковський переконує, що лучан попереджали, щоб ті приходили завчасно. «Шкода, що багато хто не потрапив. Ми вперше провели експеримент з безкоштовним входом», ? розповів Баковський.

Першими на сцені виступали польські музиканти із колективу «Rainbow Trio». Вони виконували сучасний енергійний crossover jazz, у якому можна було віднайти елементи етнічної музики у стилях ф’южн, блюз, свінг та фанк.

Щедрувати продовжили львівські музиканти ? гурт «ShockolaD», який працює, як кажуть самі учасники, у стилі «world music». Колектив у своїй творчості експериментує із різними стилями та напрямами, поєднує речі, які здаються непоєднуваними. Цього разу із ними декілька пісень заспівала і польська виконавиця Кароліна Беімцік.

До слова, відвідувачі мали нагоду придбати альбом гурту, назва якого співзвучна із назвою концерту: «Щедрий вечір з добрим джазом».

Організатори переконують: джаз і колядки цілком поєднувані. «Це ми так думаємо, що колядки і американський джаз – це різні речі. Джаз можна грати і в такій обробці. Джаз має свою гармонію. Моя місія як музиканта це доводити», ? сказав Олег Баковський.

Лучанка Каріна Сопронюк розповідає, що на джазових дійствах у Луцьку не вперше.

«Гурти, які сьогодні виступають, для мене абсолютно нові. Проте в цьому перевага джазу – щоразу відкриваєш для себе щось нове та невідоме», ? розповіла відвідувачка концерту.

Нагадаємо, що захід відбувся під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку. До слова, генконсул Марек Мартінек також був присутній у залі.

© Shockolad
All rights reserved.