Мови

Ви є тут

25/01/2012 "У Києві "ShockolaD" джазував колядки та щедрівки, а також порадував новою програмою"

24 січня до Києва завітав етно-джазовий гурт "ShockolaD". Цього року вони вже втретє влаштовують різдвяне джазове дійство й цього вечора виступили з програмою "Щедрий вечір з добрим джазом" у клубі "Jazzva".

Хоча організатори й сподівалися, що львівський гурт в столиці також люблять й чекають, проте на таку кількість гостей ніхто не очікував. Не дивлячись на те, що концерт вже почався, люди все підходили й підходили, тому організаторам довелося діставати пару десятків додаткових стільців, щоб кожен міг сісти.

При чому публіка зібралась досить різноманітна, хоча переважала молодь, були й представники старшого покоління.

Тож розсадивши усіх та ще й напоївши кавою, концерт розпочався, й на сцені з'явилися п'ятеро музикантів: Іванка Червінська - вокал, Михайло Балог - саксофон, Ігор Гнидин - барабани, Андрій Кохан - бас-гатара та Анастасія Литвинюк - клавіші.

 

Гурт "ShockolaD" відомий тим, що експериментує з різноманітними стилями та напрямами, поєднуючи такі речі, які на перший погляд здаються не поєднуваними. Що сьогодні музиканти й продемонстрували, більшість пісень пролунала з альбому "Щедрий вечір з добрим jazzom", а це різні українські колядки та щедрівки у авторській джазовій обробці.

Порадували музиканти й новою програмою, представивши декілька пісень з нового альбому, який буде виданий вже цією весною. Дуже цікаво й незвично "ShockolaD" представив першу нову пісню - під мінімум інструментів вокалістка спочатку із заплющеними очима пошепки  прочитала вірш, а потім погасили світло, й вона почала співати - майже в повній темряві, лише при свічках, які робили атмосферу по-особливому романтичною.

А ще були віртуозні соло саксофоніста та як кажуть учасники гурту - серця, печінки й усіх головних органів "Шоколаду" - барабанщика, який зіграв й на досить не звичному інструменті.

По закінченню концерту, зал аплодував стоячи, тож не обійшлося й без пісні на біс.

Автор Тетяна Васковська

Джерело: Хвиля української музики "Молоде радіо".

http://molode.com.ua/?q=node%2F4859

© Shockolad
All rights reserved.