Ви є тут

19/05/2012 "Концерт групи ShockolaD: шаманські танці з українським колоритом"

 

afisha.tochka.net спробувала на смак шоколадний альбом зірок українського етно-джазу.

16 травня джазовий колектив ShockolaD, що іменує себе без зайвої скромності одним з найкращих європейських колективів в жанрі world music, презентував у Києві свій новий альбом.

У призначений час невеликий підвал у будинку Культурного центру "Могилянки", названий Jazzva, заповнили глядачі, але чекати початку концерту їм довелося ще добрих 40-50 хвилин. Атмосфера залу, що нагадує чимось бомбосховище, налаштовувала на магічний лад і мала у своєму розпорядженні до прослуховування нестандартної музики.

Новий, п'ятий за рахунком, альбом групи ShockolaD, отримав лаконічну назву "World". За словами самих музикантів, їх музика є пригодою, подорожжю музикою різних культур. Колектив пропонує слухачам суміш буддистських мантр, ритуальних карпатських пісень та українських обрядових пісень. Разом з бас-гітарою, саксофоном, блюзовими рифами і афро-кубинськими джазовими ритмами ця суміш вбирається в форму хитромудрого джазу.

Наживо ShockolaD стає цікавішим завдяки несподіваним імпровізаціям, коли по черзі виконує соло кожен з його учасників. При цьому, особливо виділяється вокалістка групи Іванка Червінська, яка продемонструвала володіння кількома голосами - народними та джазовими - і замінила собою не сцені кілька вокалісток.

Потужна і енергійна музика ShockolaD, краще підходить для відкритих фестивальних майданчиків і психоделічних хепенінгів, що музиканти і продемонстрували, виконавши на біс одну зі своїх речей. При цьому учасниками виконання стали всі глядачі, а саме дійство стало схожим більше на шаманський ритуал.

Антон Короїд

http://afisha.tochka.net/ua/12868-kontsert-gruppy-shockolad-shamanskie-tantsy-s-ukrainskim-koloritom-foto/

© Shockolad
All rights reserved.