Мови

Ви є тут

У Львові відомий гурт «ShockolaD» провів майстер-клас для дітей

20 листопада в Центральній бібліотеці для дітей та юнацтва м. Львова (вул. Окуневського, 3) відбулась музично-творча зустріч «Все буде jazz!» із одним із найуспішніших гуртів у жанрі world music – «ShockolaD». Цей захід відкрив цикл зустрічей «Львівські музички» в рамках проекту «Музичний бонус-трек» з нагоди функціонування в бібліотеці студії звукозапису «Формат+». 

Музиканти гурту разом із юними меломанами здійснили подорож у світ джазу, розкрили секрети поєднання цього стилю із етнічною музикою, а також потішили присутніх живим виконанням авторських композицій та аранжувань.

До цієї події читачі бібліотеки оформили книжково-ілюстративну виставку, на якій, окрім літератури з історії джазу та світових джазових виконавців, демонструються платівки із записами. «Адже джаз – це музика, яку потрібно не тільки почути, але й побачити», – зазначають організатори зустрічі .

ShockolaD – переплетення енергій народних мелодій з різних континентів, світів, епох, зокрема український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка.

 

http://biblioteka.lviv.ua/u-lvovi-vidomyj-hurt-shockolad-proviv-majster-...

© Shockolad
All rights reserved.