Мови

Ви є тут

"Shockolad", який потрібно почути

Шоколад насправді може приносити не тільки смакове або візуальне задоволення. Вміло приправивши цими складовими музику, український гурт "Shokolad" випускає високоякісний продукт у стилі world music.

Нещодавно в Ужгороді в галереї "Ілько" виступив львівський квінтет, з яким ми трохи поспілкувалися та дізналися про творчі зміни та експерименти, нещодавні досягнення та плани на майбутнє. Далі пряма мова. 

Останній альбом "WORLD" був для нас певною зміною – ми експериментували з різними стилями і кожна пісня є інакша. Після нього ми й далі продовжуємо експериментувати. Тому кардинальних змін, як таких, не відбулось, але ми працюємо над власним розвитком і не зупиняємось на одному місці.

Стосовно наступного альбому, то зараз ми працюємо над новими піснями. Наразі йде творчий процес і сподіваємось, що наступного року нам вдасться його записати, але поки важко сказати точно, коли це буде. Одна пісня вже є готова – "Співаночка" – і можемо точно сказати, що вона з’явиться на новій платівці.

11 грудня ми презентували кліп "Співаночка" у Львові, якому передувало кілька відео-загадок. Все відео повністю робив наш саксофоніст Міша Балог.

 

Як ви можете почути з попередньої пісні, до нашої музики додались елементи r'n'b і hip-hop. Також продовжуємо використовувати електроніку, експериментуємо з різними ритмами і новими гармоніями.

Плани на наступний рік – створювати нову музику і, якщо встигнемо, записати новий альбом. Також плануємо якомога більше їздити і грати концерти, як Україною, так і Європою.

Олександр Кіпа, Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

 

http://varosh.com.ua/all/post/ludyshow/shokolad-yakij-potribno-pochuti#....

© Shockolad
All rights reserved.